BAL KARNAWAŁOWY

W czwartek, 6 lutego 2020 roku, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas IV – VI PSP nr 3 i klas VII – VIII PSP nr 1– bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną książkowych postaci i najróżniejszych bohaterów. Przy dźwiękach skocznej muzyki, którą prezentował DJ MICHAŁ, dzieci miło spędzały czas. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkich przerw wszystkie dzieci podjadały pączki zakupione przez rodziców. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, co oznacza, że założony cel został w 100 % osiągnięty.
Szkoda, że następny bal dopiero za rok…

Podsumowanie I półrocza 2019/2020

Dnia 6 lutego 2020r. odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć i sukcesów uczniów klas IV – VI PSP nr 3 oraz uczniów klas VII – VIII PSP nr 1. Dyrektorzy szkół p. G. Lipińska oraz p. A. Adamski uhonorowali uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, osiągając średnią 4,75 i wyższą, uczniów, którzy w całym półroczu osiągnęli 100% frekwencję oraz uczniów, którzy zdobyli czołowe miejsca w różnego rodzaju konkursach: przedmiotowych i artystycznych oraz w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali słodki upominek, za który dziękujemy sponsorowi – sklep LIDL w Oleśnie.
Wszystkim nagrodzonym uczniom składamy serdeczne GRATULACJE ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW.