Podsumowanie I półrocza 2019/2020

Dnia 6 lutego 2020r. odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć i sukcesów uczniów klas IV – VI PSP nr 3 oraz uczniów klas VII – VIII PSP nr 1. Dyrektorzy szkół p. G. Lipińska oraz p. A. Adamski uhonorowali uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, osiągając średnią 4,75 i wyższą, uczniów, którzy w całym półroczu osiągnęli 100% frekwencję oraz uczniów, którzy zdobyli czołowe miejsca w różnego rodzaju konkursach: przedmiotowych i artystycznych oraz w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali słodki upominek, za który dziękujemy sponsorowi – sklep LIDL w Oleśnie.
Wszystkim nagrodzonym uczniom składamy serdeczne GRATULACJE ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW.