ŻEGNAMY CIĘ AGNIESZKO!

„Co z tego, że ręka stężała i opadła bezwładnie? Co z tego, że tętno ucichło i serce bić przestało? To jedno jest ważne, że ręka ta była hojna, innym pomocna, że serce to było odważne i czułe, i pełne miłości, że było sercem człowieczym.”

Charles Dickens „Opowieść wigilijna”

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi.

Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez.

I są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień…”

25 grudnia 2020r. w wieku 45 lat odeszła do Wieczności AGNIESZKA SUCHAŃSKA – OSET. Wartościowy, kreatywny pedagog i oddany swojej pracy wychowawca, empatyczna koleżanka i wspaniała przyjaciółka. Agnieszka Suchańska – Oset pracowała w latach 2001 – 2017 w „Oleskiej Jedynce”, rozpoczynając kształcenie młodzieży 01.09.2001r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, następnie kontynuując ją w latach 01.09.2003r. –30.11.2017r. w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie.

Agnieszka  Suchańska –Oset ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe na kierunku oligofrenopedagogika oraz kurs kwalifikacyjny na kierunku terapia pedagogiczna.

W swojej pracy cieszyła się szacunkiem młodzieży, była osobą ciepłą i otwartą, odnosiła sukcesy w pracy pedagogicznej, za które otrzymywała nagrody i wyróżnienia. „Opowieść wigilijna”, którą wyreżyserowała wspólnie z młodzieżą, niosąca jakże ważne przesłanie na zawsze zostanie w naszej pamięci.

Wychowała szereg pokoleń młodzieży, zaszczepiając w nich wiele wartości, które są niezwykle ważne w życiu młodego człowieka.   Agnieszko, na zawsze zostaniesz w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach!”