Poznaj Polskę

„Piękne dni za nami…” W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Poznaj Polskę” uczniowie klasy 7d, 7e i 8d PSP nr 1 wzięli udział w wycieczce krajoznawczej, w Beskid Śląski. W majowym słońcu, ze szczytu Czantorii, podziwiali piękną,  górską panoramę. Zwiedzili również ciekawe miejsca Wisły, Ustronia, Istebnej i Koniakowa. Niestety, czas szybko minął…, jednak pozostały piękne wspomnienia…

Gminne Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

20 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie odbyły się międzyszkolne Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne.

W Igrzyskach Dzieci i Młodzieży szkolnej w sumie wystartowało około 150 uczniów z czterech szkół podstawowych z gminy, w tym PSP nr 1 Olesno, PSP nr 2 Olesno, PSP nr 3 Olesno oraz PSP Borki Wielkie. W wydarzeniu wzięła udział również grupa dzieci z zaprzyjaźnionego miasta Otice w Czechach.

Zapraszamy na relację z wynikami:

FINAŁ TURNIEJU UKŁADANIA KOSTKI RUBIKA

Puchar Dyrektora Szkoły w Turnieju Układania Kostki RUBIKA zdobył ŁUKASZ LUBOJAŃSKI z kl. 8a🏆🏆🏆
Jego wynik jest ogromnym osiągnięciem… Łukasz ułożył kostkę w czasie 5,615👍🥇 GRATULUJEMY!
Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do dalszej zabawy!

Gorące podziękowania dla p. Michała Musioła, który, promując aktywne rozwijanie talentów wśród dzieci i młodzieży, był inicjatorem i organizatorem Turnieju.

Firmie LOMA oraz Salonowi Fryzjerskiemu u p. Brodackiego dziękujemy za ufundowane nagrody dla uczestników turnieju ❤️