Spotkanie z MISTRZEM

W poniedziałek w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie. Odwiedził nas zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – Łukasz Kaczmarek (sukcesy w siatkówce plażowej: Mistrz  Świata juniorów – 2011, Mistrz Europy do lat 18 – 2011; sukcesy z reprezentacją  Polski: brązowy medalista Ligii Narodów – 2019, srebrny medalista Pucharu Świata – 2019; sukcesy klubowe –  triumfator Pucharu Polski – 2019). Siatkarz opowiedział nam o początkach  swojej przygody z tą dyscypliną, trudach z jakimi musi zmierzyć się zawodnik, a także o przyjemnych stronach kariery.  Później chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów. Po rozmowie była też chwila na autografy i wspólne zdjęcia.
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania Panu Joachimowi Jendrzejowi.  Dziękujemy również Panu Janowi Stanisławczykowi, wiernemu kibicowi ZAKSY, za obecność i wsparcie w czasie poniedziałkowego wydarzenia.

foto: Laura Gręda