XII TURNIEJ SIATKARSKI w PSP nr 1

W piątek 8 lutego 2020 r. po raz XII odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie. Do rozgrywek przystąpiło siedem zespołów, drużyna RODZICÓW, POLICJANTÓW, STRAŻAKÓW, NAUCZYCIELI, OLD BOYS OLESNO, BANHOFF 19.30, BRADAS. Zawodnicy rozpoczęli zmagania sportowe o godz. 16.00. Walka była bardzo wyrównana i zacięta, każdy pragnął zdobyć nagrodę główną – PUCHAR DYREKTORA. Jednak puchar był tylko jeden i zdobyła go drużyna BANHOFF 19.30. II miejsce zajęła drużyna NAUCZYCIELI, III miejsce drużyna OLD BOYS OLESNO. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Na zakończenie turnieju wszystkim przybyłym drużynom Dyrektor Szkoły p. Adam Adamski wręczył pamiątkowe dyplomy.
Sportowym emocjom towarzyszyła wyśmienita atmosfera… . Zawodnicy oraz przybyli kibice mogli wzmocnić swoje siły i w zaciszu spożyć przygotowane smakołyki.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i za wspaniałą zabawę.