Dziękuję ci za to, że jesteś …

Dnia 11 marca br. uczniowie szkół PSP nr 1 i PSP nr 3 oraz ich absolwenci zaprezentowali program artystyczny pt. „Dziękuję za to, że jesteś”.

Artyści obu szkół wspaniale recytowali utwory słynnych poetów i poetek oraz ślicznie śpiewali znane i mniej znane piosenki. Część dzieci w pomysłowych strojach wykonała ciekawe układy taneczne. Motywem przewodnim całego spektaklu słowno-muzycznego były zmieniające się pory roku, ich różnorodność i wyjątkowość.

Występ był naprawdę godny uwagi i kosztował naszych uczniów wiele wysiłku. Podziękowania należą się także nauczycielom, którzy wyreżyserowali i czuwali nad powodzeniem występu: pani Anecie Paśmionce, pani Sławomirze Trzaskowskiej oraz panu Bogdanowi Mieszkalskiemu. W przygotowania szkolnej imprezy zaangażowane były także panie Karolina Mendel-Chudzik, Patrycja Adamczak, Beata Biniek, Joanna Jelonek, Aneta Maryniak i Karolina Grabińska.

To spotkanie zapewne na długo pozostanie w naszych pamięciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *