Drodzy uczniowie i rodzice

Od 25 marca 2020r. w naszej szkole będzie kontynuowane
nauczanie zdalne.

Nauczyciele będą przesyłali materiały i treści edukacyjne  drogą elektroniczną, tak jak dotychczas – zakładka w dzienniku, zadanie domowe, na stronie szkoły wysyłając pliki. Jeżeli będą jakieś zmiany, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie prosimy rodziców i uczniów, aby wątpliwości i sugestie dotyczące nauczania zdalnego kierować bezpośrednio do nauczycieli, wychowawców lub dyrekcji szkoły poprzez dziennik elektroniczny.

Dla nas wszystkich jest to nowe wyzwanie. Czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas pełnej mobilizacji i współpracy. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, i apelujemy o racjonalne i  odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych. Zachęcamy do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Szkoła do 10 kwietnia br. pozostaje zamknięta.

Wszelkie sprawy urzędowe można załatwić mailowo lub  telefonicznie w godz. 8.00 – 14.00.

Informacje dotyczące kształcenia na odległość zostaną podane za pomocą dziennika elektronicznego oraz na stronie szkoły.