ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania za rok wytężonej i solidnej pracy całej społeczności szkolnej: wszystkim uczniom i ich rodzicom, gronu pedagogicznemu, a także pracownikom obsługi i administracji.

To był szczególny, wyjątkowo wymagający rok, niewątpliwie wypełniony intensywną pracą. Pełen wyzwań, niepewności, nieznanych wcześniej ograniczeń i stresu wynikającego z nowych warunków pracy. Poradziliście sobie z tym wszystkim w sposób zasługujący na najwyższy szacunek.

Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników w nauce, sporcie, rozwijaniu swoich pasji i umiejętności. Dziękujemy Wam za sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię szkoły. Po wytężonej pracy nadszedł czas odpoczynku. Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!