Dzień chłopaka

Ostatniego dnia września obchodzimy w Polsce Dzień Chłopaka. Dziewczynki z naszej szkoły nie zapomniały o swoich kolegach. Złożyły im życzenia, wręczyły drobne prezenty, a Samorząd Uczniowski przekazał im za pośrednictwem nauczycieli batoniki ufundowane przez Rodziców. Uczniowie mogli zrobić sobie także radosne zdjęcia. Dzień upłynął w przyjaznej atmosferze.

Wszystkim Chłopcom życzymy, by każda chwila ich życia była wyjątkowa. Niech na ich buziach zawsze gości uśmiech.

Dzień głośnego czytania

W dniu 29. 09. br. w naszej szkole odbyła się akcja pt. „Ogólnopolski Dzień  Głośnego Czytania”   promująca czytelnictwo wśród Naszych uczniów; na wszystkich lekcjach języka polskiego i we wszystkich klasach uczniowie głośno czytali fragmenty książek i lektur, które wcześniej wypożyczyli w bibliotece szkolnej lub przynieśli ze zbiorów własnych; w ten oto sposób  lekcje przyjemnie  minęły, uczniowie poznali tytuły ciekawych książkowych pozycji, uświadomili  sobie, że lektura nie musi być nudna!