Obchody Dnia Nauczyciela

We wtorek (13.10.2020) obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Współpracujący ze sobą przedstawiciele Samorządów Uczniowskich PSP nr 1 i PSP nr 3 nie próżnowali. Uczniowie w podzięce za ciężką pracę, trud włożony w ich nauczanie i wychowanie przygotowali życzenia oraz kwiaty dla swoich Nauczycieli. Nie zapomnieli również o pracownikach szkoły, którzy zostali obdarowani przez nich słodkimi upominkami.

Dzieci zorganizowały także konkurs plastyczny dla swoich koleżanek i kolegów. Nadały mu tytuł: „Dzień Nauczyciela blisko… Narysuj portret dowolnego nauczyciela z naszej szkoły”. Uczniowie nie zawiedli. Dostarczyli sporo prac. Część z nich była bardzo pomysłowa. Członkom komisji, w skład których weszli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, problem sprawiło zdecydowanie, które rysunki powinny zwyciężyć. Po burzliwych obradach wyróżniono następujące prace:
Kategoria kl. 7-8

I miejsce: Weronika Olczyk (kl. 8b)

II miejsce: Lena Stanisz (kl. 7c)

III miejsce: Małgorzata Kunicka (kl. 8b)

Kategoria kl. 4-6:

I miejsce: Oliwia Skorupa (kl. 6a)

II miejsce: Martyna Telęga (kl. 6a)

III miejsce: Amelia Fil (kl. 4a)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Samorządom Uczniowskim dziękujemy za przygotowanie atrakcji.