FINAŁ KONKURSU WOKALNEGO „WYGRAJ SZANSĘ”- OPOLE 2020

Dnia 4 listopada br. w Opolu odbył się finał konkursu wokalnego pt. „WYGRAJ SZANSĘ”. Organizatorem konkursu był producent programów telewizyjnych TV MEDIA oraz Studio Filmowe Oscar. Celem tego konkursu jest odkrywanie talentów wokalnych wśród dzieci i młodzieży do lat 18.

W finale konkursu brało udział 15 najlepszych wokalistów województwa opolskiego, którzy byli zwycięzcami pierwszego etapu konkursu. Olesno reprezentowała Weronika Podzielny, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie. Finał konkursu miał odbyć się w czerwcu 2020r., jednak z powodu pandemii został przesunięty na listopad br. Weronika wykonując piosenkę pt. „Najpiękniejsza w klasie” wywalczyła WYRÓŻNIENIE spośród piętnastu młodych talentów. Serdeczne GRATULACJE Weronika! Życzymy wielu sukcesów na polu wokalnym.

Zapraszamy do muzycznej uczty.