VIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ,,HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC”

17 listopada 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII edycji ogólnopolskiej olimpiady ,,Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i wyzwalanie aktywności twórczej uczniów; pobudzanie uczniów do poszukiwania, porządkowania i przedstawiania informacji; stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności;  promowanie osiągnięć uczniów oraz  podniesienie samooceny uczniów. Zawodnicy musieli doskonale znać treści książki ,,Harry Potter i Komnata Tajemnic” oraz  treść filmu nakręconego  na podstawie tej książki.  Musieli umieć wskazać różnice między filmem i książką.

PSP NR 1 reprezentowali:  Julia Woźnik 7D, Aleksandra Kaleja 7E, Robert Krawczyk 7E oraz Dajana Kula 8C.

PSP NR 3 reprezentowały:  Lena Biernacka 4C, Patrycja Kwiatoń 4C, Aleksandra Królica 4C,  Anna Grala 8A, Aleksandra Kalinowska 8A, Patrycja Marzec 8A oraz Kaja Zolisz 8B.

 

Czekamy na ogłoszenie wyników ( już w styczniu! ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *