Warsztaty z doradztwa

Warsztaty „jak zostać pozytywnym liderem w grupie pracowniczej” wzbudzają zawsze dużo emocji podczas zajęć z doradztwa zawodowego. Tym razem swoje relacje w team work doskonaliła klasa 8a.Wyciągnęliśmy dużo ciekawych wniosków, a także dowiedzieliśmy się sporo o naszych preferencjach zawodowych.

Z wizytą w ZSZ Olesno

18.10.2022 dziesięciu wybranych uczniów klasy ósmej poznawało tajniki pracy kucharza w ZSZ Olesno. Pod opieką uczniów szkoły jak i nauczyciela praktycznej nauki zawodu p.M.Piastowskiej uczyli się oni, jak przygotować jesienne specjały kulinarne. Uczniowie z zajęć wrócili szczęśliwi i zafascynowani pracą w gastronomii. Bardzo dziękujemy za tak wyjątkowe warsztaty!

Moja Mała Ojczyzna

Klasa 4b pracowała metodą projektu- przedstawiała legendy Olesna i okolic; były książki, plakaty, a nawet komiks! Warto znać historię swojej ” małej ojczyzny ” ! Dziękujemy także rodzicom za wsparcie swoich pociech w realizacji projektu!