Literacki pokaz mody

27.10.2022r. nasza sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwy wybieg mody. W rytm przeboju ZHU – Faded na scenie zaprezentowała się spora grupa uczniów w świetnie przygotowanych przebraniach! Mieliśmy na scenie Harrego Pottera w kilku odsłonach, piratów, wampirów, 3 Anie z Zielonego Wzgórza, Dziewczynkę z zapałkami, obrońcę Królowej Kier i wiele innych ciekawych postaci. Uczniowie klas IV – V wykazali się kreatywnością i pracowitością przy wykonaniu swoich strojów. Jury zagłosowało na trzy postacie (choć wybór naprawdę był trudny): Kaczkę Dziwaczkę, Pippi i Roszpunkę, a przebrani za te postacie literackie uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

I miejsce – Lena Skorupa – 4a

II miejsce – Paulina Drozdowska – 4c

III miejsce – Sylwester Trybuła – 4a

Pokaz stał się jeszcze ciekawszy i prestiżowy dla uczniów dzięki obecności światowej klasy modelki, oleśnianki – Wioli Gaidy. Nasza Gwiazda opowiedziała o swojej drodze do kariery, podbojach świata, przekonywała uczniów do zdrowego odżywiani i wiary w swoje marzenia. A na koniec jak na prawdziwą modelkę przystało rozdała mnóstwo autografów i pozowała do wielu zdjęć.

Imprezę zaliczamy do bardzo udanych.

Pokaz mody został przygotowany z okazji Święta Biblioteki Szkolnej.