Projekt Odys

Projekt klasowy  klasy 5a to kolejny pomysł na lekturę – mit o Odyseuszu. Tułaczka bohatera przedstawiona została w wielu odsłonach: na plakatach, w krzyżówkach i quizach, mapach z symbolami graficznymi, w komiksach, a nawet we fragmentach kartek z pamiętnika bohaterów! Gratulujemy pomysłów i dziękujemy za  solidną  pracę w grupach!

Koło Caritas

W lutym tego roku zostało powołane Szkolne Koło CARITAS. Zapraszamy chętnych uczniów do współpracy. Najbliższe akcje to wielkopostna zbiórka żywności  „TAK POMAGAM” dla osób potrzebujących, „MÓJ DOM W PLECAKU” dla osób bezdomnych i zbiórka gałązek palmowych na rzecz ubogich. Szczegóły na gazetce Szolnego Koła CARITAS oraz u szkolnych opiekunów i zarządu SKC: Amelii Jendrosek – przewodniczącej, Zofii Karaś – sekretarza i Julii Grędy – skarbnika.