Finał Wojewódzki Pucharu Tymbarka

Finał Wojewódzki XXIII edycji Pucharu Tymbarku. We wtorek 9 maja w Brzegu odbył się finał wojewódzki turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion O Puchar Tymbarku”. Drużyna oleskiej Jedynki reprezentowała powiat oleski. Daliśmy z siebie wszystko, ale niestety pokonaliśmy tylko PSP5 Kluczbork. Po dwóch porażkach z UKS Dąbrowskie Orły i ZSP 4 Krapkowice zakończyliśmy rozgrywki na fazie grupowej. Zabrakło naprawdę niewiele do awansu do ścisłego finału i walki o finał krajowy w Warszawie. Pozostały niezapomniane wspomnienia. Spróbujemy ponownie za rok….. Skład drużyny: Piotr Pluta, Klaudiusz Baros, Sylwester Trybuła, Filip Jagieła, Ksawery Żwaka, Wojciech Świtała, Michał Bawej, Iwo Stasiak, Adam Zug, Filip Damski. Rezerwowy Adam Sikora. Opiekun Grzegorz Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *