„Z PRZESZŁOŚCI RODZI SIĘ TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ…”

26 października w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie, w ramach Czwartkowych Spotkań Muzealnych, miał miejsce niezwykły wieczór poetycko – muzyczny, podczas którego uczciliśmy 120 – lecie „Oleskiej Jedynki”. Jubileusz szkoły stał się okazją do wspomnień nad mijającym czasem… To wspaniały dar losu, którym wspólnie mogliśmy się cieszyć.

Dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas i zechcieli nam towarzyszyć w tej wyjątkowej, wzruszającej podróży w czasie.

W tą niezwykłą podróż zabrali nas p. Ewa Cichoń (dyrektor Oleskie Muzeum Regionalne) p. Aneta Paśmionka (reżyser spektaklu), p. Bogdan Mieszkalski (piosenki i muzyka) oraz wszyscy, którzy stali się częścią przepięknego wydarzenia. Składamy WSZYSTKIM serdeczne podziękowania! 

Dziękujemy za przybycie gościom m.in. p. Sylwestrowi Lewickiemu – Burmistrzowi Olesna, p. Łukaszowi Filowi – wiceburmistrzowi Gminy Olesno, p. Januszowi Wojczyszynowi – sekretarzowi Gminy Olesno, p. Henrykowi Kucharczykowi – Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Oleśnie oraz wszystkim przedstawicielom oleskich instytucji, a przede wszystkim RODZICOM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *