Od stworzenia do zbawienia – JASEŁKA 2023 (wieczorne cz.1)

              Jeszcze chwila, jeszcze moment, a świętować będziemy najważniejsze narodziny dla świata. To cudowne  wydarzenie przybliżyli nam artyści z „Oleskiej Jedynki”, którzy wprowadzili nas w niezwykły nastrój, przedstawiając historię „Od stworzenia do zbawienia” pod kierunkiem p. Wioletty Sukiennik i p. Bogdana Mieszkalskiego. Tegoroczne JASEŁKA były wzruszające i przepełnione wspaniałymi występami uczniów. Całości dopełniły wokalne popisy solistów i szkolnego chóru. 

Dziękujemy za Państwa obecność i dzielenie tej radości z nadejścia najcudowniejszych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Od stworzenia do zbawienia – Jasełka 2023 (wieczorne cz.1)

Jeszcze chwila, jeszcze moment, a świętować będziemy najważniejsze narodziny dla świata. To cudowne  wydarzenie przybliżyli nam artyści z „Oleskiej Jedynki”, którzy wprowadzili nas w niezwykły nastrój, przedstawiając historię „Od stworzenia do zbawienia” pod kierunkiem p. Wioletty Sukiennik i p. Bogdana Mieszkalskiego. Tegoroczne JASEŁKA były wzruszające i przepełnione wspaniałymi występami uczniów. Całości dopełniły wokalne popisy solistów i szkolnego chóru. 

Dziękujemy za Państwa obecność i dzielenie tej radości z nadejścia najcudowniejszych Świąt!