Spotkanie z Jackiem Bąkiem – przedstawicielem Centrum Energii Odnawialnej w Oleśnie

6 czerwca 2024 roku w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie – spotkanie z Jackiem Bąkiem, praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie energii odnawialnej. Podczas spotkania, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak działają różne źródła energii odnawialnej takie jak energia słoneczna, wiatrowa i geotermalna. Tematem spotkania były przede wszystkim korzyści płynące z ich wykorzystania oraz znaczenie ochrony środowiska dla przyszłych pokoleń.

Dziękujemy Panu Jackowi Bąkowi za poświęcony czas i cenne wskazówki. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie impulsem do dalszych działań na rzecz ekologii w naszej szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *