Dzień Sportu połączony z obchodami Dnia Dziecka

We wtorek wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na oleski stadion, by obchodzić Dzień Sportu. Impreza rozpoczęła się od rozgrzewki przeprowadzonej przez uczennice naszej szkoły. Później dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych m.in. grały w piłkę nożną, koszykówkę czy kwadranta. Reprezentanci każdej klasy pobiegli w sztafecie oraz skakali w dal. Uczestnicy imprezy otrzymali poczęstunek, który został ufundowany przez Radę Rodziców. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom Monice Brzęczek i Klaudii Bursy-Ptok za pomoc podczas trwania wydarzenia. Sportową zabawę uważamy za udaną. Wszyscy świetnie się bawili, a wokół było słychać śmiech radosnych i zadowolonych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dzień Sportu połączony z obchodami Dnia Dziecka

We wtorek wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na oleski stadion, by obchodzić Dzień Sportu. Impreza rozpoczęła się od rozgrzewki przeprowadzonej przez uczennice naszej szkoły. Później dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych m.in. grały w piłkę nożną, koszykówkę czy kwadranta. Reprezentanci każdej klasy pobiegli w sztafecie oraz skakali w dal. Uczestnicy imprezy otrzymali poczęstunek, który został ufundowany przez Radę Rodziców. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom Monice Brzęczek i Klaudii Bursy-Ptok za pomoc podczas trwania wydarzenia.

 

Sportową zabawę uważamy za udaną. Wszyscy świetnie się bawili, a wokół było słychać śmiech radosnych i zadowolonych dzieci.