Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Z przyjemnością informujemy, że rok szkolny 2023/2024 został oficjalnie zakończony w piątek, 21 czerwca 2024 roku.
Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego dla kl. 4 – 6 odbyła się o godz. 9.00.
Podczas uroczystości:
• Powitano gości.
• Dyrektor Szkoły oraz przybyli goście wygłosili przemówienia.
• Wręczono nagrody dla najlepszych uczniów.
• Odbyła się część artystyczna.
Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku klas siódmych oraz pożegnania klasy ósmej odbyła się również 21 czerwca o godz. 10.30.
Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy NASZYCH ABSOLWENTÓW – uczniów klasy ósmej. To dla nich był wyjątkowy dzień, podsumowanie wieloletniej edukacji w murach naszej szkoły. Życzymy im wiele sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej, samych trafnych wyborów i realizacji marzeń.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Opiekunom oraz Uczniom za udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego!
Dyrekcja i Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie