Dzień Chłopaka

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy otrzymali słodki upominek i życzenia :” Wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości”. Kilka dni wcześniej z tej okazji odbyła się szkolna dyskoteka, na której wszyscy bawili się świetnie. Oprawę muzyczną zapewnili nam DJ Addie i DJ Bajoo, którym bardzo dziękujemy.

STARA KSIĄŻKA – NOWA OKŁADKA

,,Stara książka – nowa okładka”  to projekt edukacyjno – czytelniczy realizowany przez klasy czwarte w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Celem  projektu było  rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, zwrócenie uwagi na książkę i wartości, które zawiera, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz integracja klasowa. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i wykonanie zupełnie nowej okładki do znanej wszystkim książki. Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością w doborze technik plastycznych. Wystawę prac można podziwiać na szkolnym korytarzu i w bibliotece.