Rodzinny Rajd Rowerowy 2024

W ubiegłą sobotę (7 września br.), przy pięknej pogodzie, odbyła się kolejna edycja rodzinnego rajdu rowerowego organizowanego przez OLESKĄ JEDYNKĘ. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszej gminy oraz sąsiednich miejscowości. W imprezie wzięło udział ok. 250 uczestników, w tym ok. 90 dzieci. Trasa liczyła 29 km z postojem i poczęstunkiem w Sowczycach, a zakończyła się wspólnym biesiadowaniem w Wojciechowie, w Chatce pod Brzozami. Na najmłodszych uczestników rajdu czekała niespodzianka w postaci loterii fantowej.
Tak ogromne przedsięwzięcie środowiskowe nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych sponsorów, którym składamy serdeczne podziękowania: Gmina Olesno, Nadleśnictwo Olesno, firma BRADAS, Paweł Piskorski, firma budowlana Paweł Oblonk, Artur Więcław, firma NESTRO.
Serdeczne podziękowania składamy: nauczycielom i pracownikom Oleskiej Jedynki, pani sołtys z Wojciechowa, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sowczycach oraz czuwającym nad bezpieczeństwem: strażakom OSP Borki Wielkie i Policji z Olesna i Opola.
DO ZOBACZENIA ZA ROK!