SPOTKANIE AUTORSKIE Z KATARZYNĄ RYRYCH

24 września mieliśmy okazję spotkać się twarzą w twarz z Katarzyną  Ryrych. Ta utalentowana pisarka, zdobywczyni  wielu nagród,  gościła w naszej szkole w związku z projektem w ramach Narodowego Programu  Rozwoju Czytelnictwa.

Ciekawie opowiedziała o początkach swojej przygody z pisaniem. Następnie przedstawiła swoją twórczość, opowiadając o wybranych powieściach, w których poruszono trudne i ważne tematy dotyczące problemów życia współczesnego.

To ciepła i bezpośrednia osoba, która chce być blisko młodych ludzi.  Katarzyna Ryrych pisze w taki sposób, że dzieci i młodzież czują, że to jest prawdziwe.

Książki z autografami rozchodziły się w mgnieniu oka. Teraz uczniowie szturmują bibliotekę, aby wypożyczyć tę pozycję, o której o opowiadała autorka i która najbardziej do nich przemówiła.