JASEŁKA 2021

16 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka bożonarodzeniowe. Artyści z klas VIII a, VIII b, VII a, VIII c oraz zespół wokalny pod opieką pani Małgorzaty Peciak, pani Justyny Kasprzyk oraz pana Bogdana Mieszkalskiego opowiedzieli nam historię stworzenia świata, popełnienia grzechu pierworodnego, wygnania z raju, a nawet walkę dobra ze złem. W finale tej pięknej opowieści mogliśmy kolejny raz doświadczyć cudu narodzenie Dzieciątka Jezus i przypomnieć sobie, że miłość jest najważniejszym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość uświetniona była również pięknymi układami choreograficznymi oraz znanymi kolędami i piosenkami o tematyce świątecznej. Dzięki transmisji na żywo wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *