V OLESKI RODZINNY RAJD ROWEROWY przeszedł do historii

W dzisiejszym rajdzie wystartowało ponad 250 uczestników. Pogoda była rewelacyjna; humory, kondycja oraz energia dopisywały wszystkim rowerzystom, nawet najmłodszym milusińskim.

Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom za stworzenie niezapomnianych obrazów oraz za miłe słowa.

Szczególne słowa PODZIĘKOWANIA kierujemy do naszych SPONSORÓW, na których zawsze możemy liczyć: NADLEŚNICTWO OLESNO, FIRMA BRADAS, GMINA OLESNO oraz FIRMA NESTRO.

Dziękujemy pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sowczycach oraz pani Eli Zug z Wojciechowa za okazane wsparcie.

Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwały służby mundurowe. Serdeczne podziękowania dla przedstawicieli Policji z  Olesna i Opola oraz strażaków z OSP Borki Wielkie.

Już dziś ZAPRASZAMY SERDECZNIE wszystkich za ROK