Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

01.09.2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Oleśnie. Ze względu na obwiązujące procedury sanitarne związane z COVID-19 różnił się on w swej oprawie od poprzednich. Dla nowych uczniów – kl. 7c i 7d – i ich wychowawców rozpoczęcie odbyło się na sali gimnastycznej. Pozostali uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Życzymy wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021, pomimo wszelkich trudności i niepokojów, był rokiem, w którym uda nam się zrealizować zamierzone cele.  Uczniom życzymy motywacji do podejmowania wysiłku w celu osiągania jak najlepszych ocen, czerpania satysfakcji i przyjemności z możliwości spotykania się z przyjaciółmi w szkole. Nauczycielom –  sukcesów, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji zawodowych i uznania społecznego, a Rodzicom – cierpliwości i czasu w wspieraniu wychowania i kształcenia swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *