WYCIECZKA DO LONDYNU

17 listopada  2022, o godz. 17.30, w sali 55 odbędzie się zebranie dla Rodziców uczennic i  uczniów zapisanych na wycieczkę do Londynu. W związku z podpisaniem umowy obecność Rodzica jest obowiązkowa.

Z poważaniem Agata Misiak

Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie

Dnia 14 listopada 2022 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie. Rywalizacja była bardzo zacięta, reprezentacja naszej szkoły pokonała dziewczęta z PSP Nr 3  wynikiem 36:23. Skład drużyny dziewcząt: Lena Skorupa – kapitan, Anna Blozik – matka, Weronika Gajdeczka- matka, Karolina Buła, Natalia Gronek, Zuzanna Jura, Lena Trocha, Natalia Więcław i Weronika Wawrzyk.

Gratulacje !

Również chłopcy spisali się rewelacyjnie, pokonali drużynę z PSP Nr 3 37:21 i tym samym zostali Mistrzami Gminy. Skład drużyny chłopców: Sylwester Trybuła – kapitan, Wojciech Świtala, Ksawery Żwaka, Aleksander Konwant, Paweł Matysik, Adam Sikora, Filip Damski, Adam Zug, Błażej Bawej i Szymon Trojanek.

Gratulacje i powodzenia na Mistrzostwach Powiatu !