Turniej piłki ręcznej

W dniu 14 listopada w hali PSP nr 2 w Oleśnie odbyły się eliminacje gminne turnieju piłki ręcznej dziewcząt i chłopców młodsza grupa. Po zaciętych rozgrywkach dziewczęta awansowały do etapu powiatowego.

Życzymy dalszych sukcesów

X  EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ,,HARRY POTTER I CZARA OGNIA”

16 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji ogólnopolskiej olimpiady ,,Harry Potter i czara ognia”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i wyzwalanie aktywności twórczej uczniów; pobudzanie uczniów do poszukiwania, porządkowania i przedstawiania informacji; stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia swoich umiejętności;  promowanie osiągnięć uczniów oraz  podniesienie samooceny uczniów. Zawodnicy musieli doskonale znać treści książki oraz  treść filmu nakręconego  na podstawie tej książki.  Musieli umieć wskazać różnice między filmem i książką. Naszą szkołę reprezentowało aż 17. uczniów.

Czekamy na ogłoszenie wyników ( już w styczniu! ).