AWANS DO FINAŁU TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

13 kwietnia br. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom” na szczeblu powiatowym. Po eliminacjach gminnych każdą gminę reprezentowało 3 uczniów z każdej kategorii. Wśród tych uczestników byli oczywiście uczniowie naszej szkoły. W kategorii szkół podstawowych klas I – IV naszą szkołę reprezentował Paweł Matysik z klasy IVb, a w kategorii klas V – VIII Piotr Zalewski z klasy VIIIc. Po zaciętej walce ostatecznie do finału wojewódzkiego z pierwszego miejsca awansował Piotr Zalewski, a Pawłowi zabrakło dosłownie 1 punktu, aby zająć 3 miejsce gwarantujące udział w kolejnym etapie.

Serdecznie dziękujemy chłopakom za udział w turnieju, a Piotrowi życzymy zwycięstwa na szczeblu wojewódzkim.