AKADEMIA AMBROŻEGO KLEKSA

Uczniowie klasy IVC na czas omawiania lektury stali się uczniami Akademii pana Kleksa. Nie mieli możliwości spotkania profesora, jednak otrzymali od niego listy ze
wskazówkami dotyczącymi pracy na zajęciach w jego szkole. Z wielkim zapałem
uczestniczyli w lekcjach: kleksografii, portretologii, geografii, przędzenia liter i kolorystyki. Mieli możliwość zwiedzenia rupieciarni pana Ambrożego. Wielką kreatywnością wykazali się podczas przygotowania posiłków w kuchni profesora i w trakcie budowania modelu budynku szkoły.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas III

Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców uczniów klas III (przyszłych uczniów PSP nr 1 w Oleśnie), które odbędzie się 27 kwietnia 2023r. (czwartek) o godzinie 17.30 w sali gimnastycznej w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie.

Adam Adamski