Rosną nam DZIENNIKARZE!

Uczniowie kl. 6 c zakończyli projekt „Co w szkole piszczy?”, wydając swoją pierwszą gazetkę. Umieścili w niej wywiady m.in. z Panem Dyrektorem i Panią Wicedyrektor, artykuły o swoich pasjach, przepisy kulinarne, kącik z dowcipami i wykreślankę. Zapraszamy do biblioteki szkolnej, by zapoznać się z ich pracą i życzymy miłej lektur

Spotkanie z Jackiem Bąkiem – przedstawicielem Centrum Energii Odnawialnej w Oleśnie

6 czerwca 2024 roku w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie – spotkanie z Jackiem Bąkiem, praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie energii odnawialnej. Podczas spotkania, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak działają różne źródła energii odnawialnej takie jak energia słoneczna, wiatrowa i geotermalna. Tematem spotkania były przede wszystkim korzyści płynące z ich wykorzystania oraz znaczenie ochrony środowiska dla przyszłych pokoleń.

Dziękujemy Panu Jackowi Bąkowi za poświęcony czas i cenne wskazówki. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie impulsem do dalszych działań na rzecz ekologii w naszej szkole.