Kiermasz taniej książki

Od 1 do 17 marca w czytelni biblioteki szkolnej miało miejsce wydarzenie – kiermasz książek z Księgarni i Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie.

Codziennie czytelnię odwiedzali  uczniowie i nauczyciele. Jedni kupowali, a inni  oglądali książki, po prostu przyjemnie spędzali czas w otoczeniu kolorowych i pięknie wydanych książek. Największą popularnością cieszyły się nowości wydawnicze. Okazało się, że w naszej szkole mamy ogromną grupę sympatyków serii ,,Rodzina Monet”. Rozchwytywana też była nowa seria ,,Wojownicy”. Odwiedzili nas również uczniowie klasy IB z PSP Nr 3 w Oleśnie, którzy byli zachwyceni swoimi pierwszymi, samodzielnymi zakupami książeczek.

Rozdysponowano 107 egzemplarzy książek.

 

Biblioteka szkolna dziękuje Księgarni Tuliszków za współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *